Scandic Örnsköldsvik

CoreIT

Intersport

Unihoc

Norrmejerier

Sport & Adventure

Martin Olofsson Innebandyskola



Cupfakta

Datum: 2 - 6 jan 2020
Arrangör: Örnsköldsvik Innebandy
Sport: Innebandy
Plats: Örnsköldsvik
Ålder: U12



Nyheter

2019-08-01
Nu har vi öppnat anmälan till den tjugotredje upplagan av Paradiscupen i Ör...
2019-01-03
Passa på och testa din styrka i speedshooting. Vi har placerat den på Loftet i S...
2018-12-27
Incheckning innan första match Innan er första match så ska ni checka in ert l...

Spelprogram

Matchdag: Klass: Grupp:
Matchtyp: Arena:


lördag 3 januari

MnrTidGrupp/KlassMatchArenaHemmalagBortalagRes.
2101 10:45 G:P98/99-A Sph Nätra IBK ÖIB N 00
1301 10:50 G:P95-B Sky Moälvens IBK Nätra IBK 3-4
2001 11:00 G:P97-A Nola Täfteå IK lag 1 ÖIB
2102 11:15 G:P98/99-A Sph ÖIB 98 ÖIB S
2002 11:30 G:P97-A Nola Täfteå IK lag 2 GK IBS
1701 11:40 G:F95-A Sky Moälvens IBK ÖIB 0-2
2103 11:45 G:P98/99-A Sph Nätra IBK ÖIB N 99
2003 12:00 G:P97-A Nola Holmsund City ÖIB
2104 12:15 G:P98/99-A Sph Hörnefors IF ÖIB S
1702 12:30 G:F95-B Sky GK IBS IBK Dalen 1-1
2004 12:30 G:P97-A Nola GK IBS Täfteå IK lag 1
2105 12:45 G:P98/99-A Sph ÖIB N 00 ÖIB 98
2005 13:00 G:P97-A Nola Täfteå IK lag 2 Holmsund City
1302 13:15 G:P95-A Högl IBK Dalen Obbola IK 4-4
1601 13:15 G:F94-B Sky GUIF ÖIB 0-5
2106 13:15 G:P98/99-A Sph Hörnefors IF ÖIB N 99
2006 13:30 G:P97-A Nola Täfteå IK lag 1 Moälvens IBK
1401 14:00 G:P96-B Högl Umeå City IBK Klockarbergets BK 12-4
1501 14:00 G:F92/93-B Sky ÖIB 93 IBK Dalen 2-6
2007 14:00 G:P97-A Nola Öjebyns IBF Täfteå IK lag 2
2107 14:00 G:P98/99-A Sph ÖIB S Nätra IBK
2008 14:30 G:P97-A Nola Holmsund City Sundsvall City
2108 14:30 G:P98/99-A Sph Hörnefors IF Krokom IB
1101 14:45 G:P93-B Sky Moälvens IBK Klockarbergets BK 5-7
1201 14:45 G:P94-A Högl Röbäcks IF Strands IK 3-3
2009 15:00 G:P97-A Nola Moälvens IBK Öjebyns IBF
2109 15:00 G:P98/99-A Sph ÖIB N 99 ÖIB 98
1001 15:30 G:P92-A Sky Klockarbergets BK ÖIB 3-10
1801 15:30 G:F96/97-B Högl ÖIB 97 IBK Dalen 2-7
2010 15:30 G:P97-A Nola Sundsvall City GK IBS
2110 15:30 G:P98/99-A Sph Krokom IB ÖIB N 00
2011 16:00 G:P97-A Nola Öjebyns IBF ÖIB
2111 16:00 G:P98/99-A Sph ÖIB 98 Hörnefors IF
1102 16:15 G:P93-A Sky ÖIB IBC Hernösand 6-2
1202 16:15 G:P94-C Högl ÖIB Holmsund City 0-3
2012 16:30 G:P97-A Nola Moälvens IBK Sundsvall City
2112 16:30 G:P98/99-A Sph Krokom IB ÖIB N 99
1002 17:15 G:P92-A Sky IBC Hernösand Krokom IB 4-4
1303 17:15 G:P95-A Högl Timrå IBC ÖIB 4-2
1402 17:15 G:P96-A Nola Sundsvall City Krokom IB 11-6
1703 17:30 G:F95-A Sph Holmsund City IBK Luleå 5-0
1203 18:00 G:P94-B Sky Nätra IBK Täfteå IK 1-3
1204 18:00 G:P94-C Högl Öjebyns IBF Hammerdals IF 5-2
1613 18:00 G:F94-A Nola Sundsvall IBF KAIS 2-5
1802 18:00 G:F96/97-C Nola ÖIB 96 Sävar IBF 1-3
1602 18:15 G:F94-C Sph Clemensnäs IF Täfteå IK 3-0
1205 18:45 G:P94-B Sky Wibax IBF Piteå Sävast IBK 1-6
1803 18:45 G:F96/97-A Högl GK IBS Täfteå IK 4-3
1804 18:45 G:F96/97-B Nola Sundsvall IBF S Holmsund City-96 2-4
1704 19:00 G:F95-B Sph KAIS Clemensnäs IF 1-0
1502 19:30 G:F92/93-B Sky KAIS IBC Östersund 2-4
1805 19:30 G:F96/97-A Nola Holmsund City-97 KAIS 96 3-4
1806 19:30 G:F96/97-C Högl Vindelns IF KAIS 97 1-1
1403 19:45 G:P96-B Sph Sävast IBK KAIS 2-6
1103 20:15 G:P93-A Nola Timrå IBC ÖIB 2-2
1104 20:15 G:P93-B Högl Notvikens IK IBF Frösön 11-3
1603 20:15 G:F94-B Sky Sävar IBF Skellefteå IBS 0-3
1404 20:30 G:P96-A Sph ÖIB IBK Dalen 2-5
1105 21:00 G:P93-A Nola Björns IF Sundsjö IF 9-1
1206 21:00 G:P94-A Högl Krokom IB Notvikens IK 3-7
1503 21:00 G:F92/93-A Sky ÖIB 92 Sävast IBK 0-3
1604 21:15 G:F94-C Sph Umeå IK Krokom IB 3-1
1304 21:45 G:P95-B Högl Öjebyns IBF Holmsund City 3-3
1605 21:45 G:F94-A Sky Obbola IK Sundsvall IBF 3-3