Scandic Örnsköldsvik

CoreIT

Intersport

Unihoc

Norrmejerier

Sport & Adventure

Martin Olofsson Innebandyskola



Cupfakta

Datum: 2 - 6 jan 2020
Arrangör: Örnsköldsvik Innebandy
Sport: Innebandy
Plats: Örnsköldsvik
Ålder: U12



Nyheter

2019-08-01
Nu har vi öppnat anmälan till den tjugotredje upplagan av Paradiscupen i Ör...
2019-01-03
Passa på och testa din styrka i speedshooting. Vi har placerat den på Loftet i S...
2018-12-27
Incheckning innan första match Innan er första match så ska ni checka in ert l...

Spelprogram

Matchdag: Klass: Grupp:
Matchtyp: Arena:


lördag 2 januari

MnrTidGrupp/KlassMatchArenaHemmalagBortalagRes.
1901 08:45 G:P99 Sky ÖIB-1 ÖIB-2
2101 09:00 G:F98/99 Sph Järveds IF ÖIB-98
1801 09:35 G:P98 Sky GK IBS Nätra IBK
2102 09:35 G:F98/99 Sph Moälvens IBK ÖIB-99
1902 10:10 G:P99 Sph ÖIB-1 Granlo BK
2001 10:10 G:P00/01 Sky ÖIB-01 Moälvens IBK
1802 10:45 G:P98 Sky Nätra IBK ÖIB
2103 10:45 G:F98/99 Sph ÖIB-98 Moälvens IBK
1903 11:20 G:P99 Sph ÖIB-2 Strands IK
2003 11:20 G:P00/01 Sky Moälvens IBK SSK Vit
2104 11:20 G:F98/99 Nola ÖIB-99 Järveds IF
1904 12:00 G:P99 Sph Obbola IK Holmsund City IBC
2004 12:00 G:P00/01 Sky Ankarsvik BK SSK Röd
2105 12:00 G:F98/99 Nola Röbäcks IF Vännäs AIK
1905 12:35 G:P99 Sph Strands IK GUIF
2005 12:35 G:P00/01 Sky Nätra IBK ÖIB-00
2106 12:35 G:F98/99 Nola IBK Dalen ÖIB-99
1906 13:10 G:P99 Sph Granlo BK Obbola IK
2006 13:10 G:P00/01 Sky Moälvens IBK SSK Röd
2107 13:10 G:F98/99 Nola Järveds IF Röbäcks IF
1907 13:45 G:P99 Sph ÖIB-1 Holmsund City IBC
2007 13:45 G:P00/01 Sky SSK Vit ÖIB-01
2109 13:45 G:F98/99 Nola ÖIB-98 IBK Dalen
1803 14:20 G:P98 Sph Nätra IBK Umeå City IBF
2008 14:20 G:P00/01 Sky Moälvens IBK Nätra IBK
2108 14:20 G:F98/99 Nola Vännäs AIK ÖIB-99
1804 15:00 G:P98 Sph ÖIB Strands IK
1908 15:00 G:P99 Sky Obbola IK GUIF
2009 15:00 G:P00/01 Nola Ankarsvik BK ÖIB-00
1805 15:35 G:P98 Sph Brunflo FK Nätra IBK
1909 15:35 G:P99 Sky Strands IK ÖIB-1
2010 15:35 G:P00/01 Nola SSK Röd ÖIB-01
1910 16:10 G:P99 Sky Holmsund City IBC ÖIB-2
2011 16:10 G:P00/01 Nola SSK Vit ÖIB-00
2110 16:10 G:F98/99 Sph Moälvens IBK Röbäcks IF
1806 16:45 G:P98 Sky ÖIB GK IBS
2012 16:45 G:P00/01 Nola ÖIB-01 Ankarsvik BK
2111 16:45 G:F98/99 Sph IBK Dalen Järveds IF
1911 17:20 G:P99 Sky Obbola IK Strands IK
2112 17:20 G:F98/99 Sph Vännäs AIK Moälvens IBK
1912 18:00 G:P99 Sky GUIF Holmsund City IBC
2113 18:00 G:F98/99 Sph Röbäcks IF ÖIB-98
1807 18:35 G:P98 Sky Strands IK Brunflo FK
2114 18:35 G:F98/99 Sph Vännäs AIK IBK Dalen
1808 19:10 G:P98 Sky Umeå City IBF GK IBS
1913 19:10 G:P99 Sph ÖIB-2 Granlo BK
1809 19:50 G:P98 Sky Brunflo FK ÖIB
1810 20:30 G:P98 Sky Umeå City IBF Strands IK