Scandic Örnsköldsvik

CoreIT

Intersport

Unihoc

Norrmejerier

Sport & Adventure

Martin Olofsson Innebandyskola



Cupfakta

Datum: 2 - 6 jan 2020
Arrangör: Örnsköldsvik Innebandy
Sport: Innebandy
Plats: Örnsköldsvik
Ålder: U12



Nyheter

2019-08-01
Nu har vi öppnat anmälan till den tjugotredje upplagan av Paradiscupen i Ör...
2019-01-03
Passa på och testa din styrka i speedshooting. Vi har placerat den på Loftet i S...
2018-12-27
Incheckning innan första match Innan er första match så ska ni checka in ert l...

Spelprogram

Matchdag: Klass: Grupp:
Matchtyp: Arena:


fredag 2 januari

MnrTidGrupp/KlassMatchArenaHemmalagBortalagRes.
1101 10:00 G:P00-D Sport Moälvens IBK Nyborg IL 12-1
1501 10:00 G:F01-A Skyttis GK IBS Jäbo IK 4-1
1102 10:45 G:P00-A Skyttis Nätra IBK Umeå City IBF 0-4
1301 10:45 G:P02-A Nola Moälvens IBK IBF Dalen 9-5
1401 10:45 G:F00-A Sport ÖIB Nyborg IL 10-2
1103 11:30 G:P00-B Högland ÖIB Hörnefors IF 9-1
1302 11:30 G:P02-B Skyttis ÖIB IBF Dalen Vit 2-12
1402 11:30 G:F00-B Sport SSK Täfteå IK 3-3
1403 11:30 G:F00-A Nola Ersboda SK Umeå City IBF 1-2
1001 12:15 G:P99-A Högland IBF Dalen ÖIB 0-3
1201 12:15 G:P01-A Skyttis Obbola IK GK IBS 2-3
1303 12:15 G:P02-C Sport Nätra IBK Sundsvall City IBC 2-2
1601 12:15 G:F02-B Nola ÖIB IBK Härnösand 1-2
1104 13:00 G:P00-A Skyttis Umeå City IBF Ersboda SK 2-2
1304 13:00 G:P02-A Nola GUIF Moälvens IBK 3-2
1502 13:00 G:F01-A Sport Jäbo IK IBF Dalen 1-2
1602 13:00 G:F02-A Högland Nätra IBK Sävar IBF 1-3
1002 13:45 G:P99-A Skyttis Umeå City IBC Jemtland IB 2-4
1305 13:45 G:P02-C Sport Sävar IBF Gamla Stan IBK 2-0
1306 13:45 G:P02-B Nola Spöland Vännäs IF Håsta IBK 1-10
1603 13:45 G:F02-A Högland Ankarsvik BK Spöland Vännäs IF 5-0
1105 14:30 G:P00-D Sport Spöland Vännäs IF IBK Luleå 1-6
1106 14:30 G:P00-C Högland Husum IB Långskatans IF 1-2
1109 14:30 G:P00-B Skyttis Hörnefors IF Gamla Stan IBK 3-8
1307 14:30 G:P02-A Nola IBF Dalen Öjebyns IBF 4-2
1003 15:20 G:P99-A Skyttis ÖIB Spöland Vännäs IF 4-3
1107 15:20 G:P00-B Högland Öjebyns IBF ÖIB 6-2
1404 15:20 G:F00-B Sport Täfteå IK IBK Härnösand 2-0
1405 15:20 G:F00-A Nola Umeå City IBF ÖIB 1-13
1308 16:10 G:P02-C Sport Gamla Stan IBK Nätra IBK 3-2
1406 16:10 G:F00-B Nola Sunderby SK SSK 1-2
1407 16:10 G:F00-A Högland Nyborg IL Ersboda SK 0-9
1604 16:10 G:F02-C Skyttis Team Kalix IB 03 GK IBS 0-4
1110 17:00 G:P00-D Högland Nyborg IL Spöland Vännäs IF 3-5
1202 17:00 G:P01-A Nola Gammelstads IF Obbola IK 3-4
1605 17:00 G:F02-B Skyttis Täfteå IK Team Kalix IB 02 2-3
1606 17:00 G:F02-A Sport Sävar IBF Ankarsvik BK 1-1
1111 17:45 G:P00-A Nola Ersboda SK Wibax IBF 4-7
1309 17:45 G:P02-B Sport Håsta IBK ÖIB 6-4
1310 17:45 G:P02-B Högland IBF Dalen Vit Spöland Vännäs IF 9-1
1503 17:45 G:F01-A Skyttis IBF Dalen Gammelstads IF 0-2
1004 18:30 G:P99-A Sport Spöland Vännäs IF Umeå City IBC 1-2
1112 18:30 G:P00-C Nola Långskatans IF Sävar IBF 1-10
1311 18:30 G:P02-C Högland Sundsvall City IBC Sävar IBF 1-9
1504 18:30 G:F01-A Skyttis Team Kalix GK IBS 1-6
1113 19:15 G:P00-D Högland IBK Luleå Moälvens IBK 7-4
1203 19:15 G:P01-A Skyttis Sjetne GUIF 1-11
1204 19:15 G:P01-A Nola Wibax IBF Gammelstads IF 2-2
1312 19:15 G:P02-A Sport Öjebyns IBF GUIF 2-9
1114 20:00 G:P00-B Skyttis Gamla Stan IBK Öjebyns IBF 2-4
1115 20:00 G:P00-A Nola Wibax IBF Nätra IBK 3-4
1607 20:00 G:F02-B Sport Team Kalix IB 02 ÖIB 2-0
1608 20:00 G:F02-B Högland IBK Härnösand Täfteå IK 0-3
1408 20:45 G:F00-B Högland IBK Härnösand Sunderby SK 4-3
1505 20:45 G:F01-A Skyttis Gammelstads IF Team Kalix 1-5
1609 20:45 G:F02-C Sport Röbäcks IF Team Kalix IB 03 1-6
1610 20:45 G:F02-A Nola Spöland Vännäs IF Nätra IBK 2-3
1005 21:30 G:P99-A Sport Jemtland IB IBF Dalen 4-2
1205 21:30 G:P01-A Skyttis GK IBS Sjetne 5-1
1206 21:30 G:P01-A Nola GUIF Wibax IBF 3-1