Scandic Örnsköldsvik

CoreIT

Intersport

Unihoc

Norrmejerier

Sport & Adventure

Martin Olofsson Innebandyskola



Cupfakta

Datum: 2 - 6 jan 2020
Arrangör: Örnsköldsvik Innebandy
Sport: Innebandy
Plats: Örnsköldsvik
Ålder: U12



Nyheter

2019-08-01
Nu har vi öppnat anmälan till den tjugotredje upplagan av Paradiscupen i Ör...
2019-01-03
Passa på och testa din styrka i speedshooting. Vi har placerat den på Loftet i S...
2018-12-27
Incheckning innan första match Innan er första match så ska ni checka in ert l...

Spelprogram

Matchdag: Klass: Grupp:
Matchtyp: Arena:


onsdag 4 januari

MnrTidGrupp/KlassMatchArenaHemmalagBortalagRes.
1101 10:00 G:P03-B Skyttis Moälvens IBK ÖIB 3-4
1401 10:00 G:F03-B Nola ÖIB KFUM/SSK 1-4
1501 10:00 G:F04-A Sport ÖIB GK IBS 1-4
1001 10:45 G:P02-B Nola Sävar IK ÖIB 6-1
1201 10:45 G:P04-A Skyttis GUIF GK IBS Vit 2-4
1202 10:45 G:P04-B Holmen Moälvens IBK FBC Lo 3-1
1502 10:45 G:F04-A Sport IBF Dalen SSK 4-2
1503 10:45 G:F04-B Högland GUIF Vit Jäbo IK 0-7
1203 11:30 G:P04-A Skyttis IBK Sundsvall KAIF 6-1
1204 11:30 G:P04-B Nola Holmsund City IBC Team Thorengruppen 1-4
1402 11:30 G:F03-C Holmen GUIF Nätra IBK 7-2
1403 11:30 G:F03-A Sport Ankarsvik BK Svart Holmsund City IBC 0-3
1504 11:30 G:F04-B Högland Täfteå IK Umeå City IBF 0-4
1002 12:15 G:P02-A Nola GUIF Vit Hörnefors IF 1-5
1003 12:15 G:P02-A Högland Krokom IB Röbäcks IF 5-2
1205 12:15 G:P04-C Holmen Timrå IBC Nätra IBK 9-0
1301 12:15 G:F01/02-A Skyttis GK IBS GUIF/Hörnefors 5-2
1505 12:15 G:F04-A Sport GUIF Svart ÖIB 1-5
1103 13:00 G:P03-B Nola ÖIB Sävar IK 1-6
1206 13:00 G:P04-D Högland GK IBS Blå Klockarbergets BK 4-3
1302 13:00 G:F01/02-B Skyttis Sävar IK ÖIB 1-3
1404 13:00 G:F03-D Sport Ankarsvik BK Vit Ersboda SK 0-3
1507 13:00 G:F04-A Sport GK IBS IBF Dalen 1-3
1104 13:45 G:P03-B Sport Gammelstads IF Moälvens IBK 1-3
1105 13:45 G:P03-A Högland Holmsund City IBC Öjebyns IBF 3-1
1207 13:45 G:P04-A Skyttis KAIF GUIF 3-7
1405 13:45 G:F03-B Nola KFUM/SSK Vindelns IF 2-1
1406 13:45 G:F03-C Holmen Nätra IBK SSK 3-3
1004 14:30 G:P02-B Högland Sundsvall City IBC Jemtland IB 3-5
1102 14:30 G:P03-A Skyttis Ankarsvik BK IBK Luleå 0-9
1208 14:30 G:P04-D Sport Spöland Vännäs IF Öjebyns IBF 2-7
1209 14:30 G:P04-A Nola GK IBS Vit IBK Sundsvall 1-8
1210 14:30 G:P04-C Holmen Nätra IBK Umeå City IBF 1-13
1005 15:15 G:P02-B Högland Skellefteå IBK/SIBS Sävar IK 2-1
1304 15:15 G:F01/02-B Skyttis IBK Boden Jemtland IB 0-7
1305 15:15 G:F01/02-A Sport Röbäcks IF Gammelstads IF 0-1
1407 15:15 G:F03-A Nola Söderhamns IBF Team Kalix IB 0-1
1306 16:00 G:F01/02-B Sport Team Kalix IB Sävar IK 10-1
1408 16:00 G:F03-D Skyttis GK IBS IBK Luleå 1-0
1410 16:00 G:F03-C Nola Öjebyns IBF Vit GUIF 4-6
1506 16:00 G:F04-A Högland SSK GUIF Svart 4-1
1211 16:50 G:P04-C Skyttis IBF Dalen Timrå IBC 2-4
1409 16:50 G:F03-B Nola Öjebyns IBF Blå ÖIB 0-7
1508 16:50 G:F04-B Sport Umeå City IBF GUIF Vit 3-1
1509 16:50 G:F04-B Högland Jäbo IK Täfteå IK 15-0
1006 17:40 G:P02-A Skyttis Öjebyns IBF GUIF Vit 3-2
1106 17:40 G:P03-A Sport IBK Luleå Holmsund City IBC 3-3
1212 17:40 G:P04-B Högland Team Thorengruppen Moälvens IBK 4-0
1303 17:40 G:F01/02-A Nola GUIF/Hörnefors Insjöns BK 3-0
1107 18:30 G:P03-A Sport Öjebyns IBF Ankarsvik BK 4-0
1213 18:30 G:P04-D Skyttis Öjebyns IBF GK IBS Blå 4-3
1214 18:30 G:P04-B Högland FBC Lo Holmsund City IBC 2-10
1411 18:30 G:F03-D Nola Ersboda SK GK IBS 0-8
1108 19:15 G:P03-B Sport Sävar IK Gammelstads IF 5-1
1215 19:15 G:P04-C Skyttis Umeå City IBF IBF Dalen 6-1
1216 19:15 G:P04-D Nola Klockarbergets BK Spöland Vännäs IF 3-3
1412 19:15 G:F03-A Högland Holmsund City IBC Söderhamns IBF 2-3
1307 20:00 G:F01/02-B Skyttis ÖIB IBK Boden 5-0
1308 20:00 G:F01/02-A Sport Gammelstads IF GK IBS 0-6
1413 20:00 G:F03-B Nola Vindelns IF Öjebyns IBF Blå 3-3
1414 20:00 G:F03-D Högland IBK Luleå Ankarsvik BK Vit 3-0
1007 20:45 G:P02-A Skyttis Hörnefors IF Krokom IB 8-1
1008 20:45 G:P02-B Sport ÖIB Sundsvall City IBC 4-1
1415 20:45 G:F03-C Nola SSK Öjebyns IBF Vit 0-6
1416 20:45 G:F03-A Högland Team Kalix IB Ankarsvik BK Svart 4-0
1009 21:30 G:P02-A Skyttis Röbäcks IF Öjebyns IBF 2-5
1010 21:30 G:P02-B Sport Jemtland IB Skellefteå IBK/SIBS 4-4
1309 21:30 G:F01/02-A Nola Insjöns BK Röbäcks IF 2-2
1310 21:30 G:F01/02-B Högland Jemtland IB Team Kalix IB 1-6